Dnes je: 26. 09. 2021 Meniny má: Edita
Naše Kysuce

Ubytovanie Kysuce

Top linky z Kysúc

Info z Čadce

Osobnosti KysúcTuriec online

Reštaurácia Príma

Rozbil dvere mestského úradu

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO - Dňa 30.10.2016 o 21.17hod. pracovník operačného oddelenia mestskej polície počul, ako na zadných vchodových dverách mestského úradu niekto rozbil sklo. O pár sekúnd bolo opätovne počuť rinčanie skla. Z uvedeného dôvodu okamžite vysielačkou oznámil túto skutočnosť hliadke MP, ktorá sa po obdržaní tejto informácie dostavila na parkovisko za MsÚ. Na mieste bolo zistené, že skutočne došlo k rozbitiu presklenia zadných vchodových dverí. Pracovník operačného oddelenia podozrivú osobu, čo sa mala uvedeného skutku dopustiť, podrobne opísal a tieto informácie oznámil hliadke rádiostanicou.

Po tomto sa hliadka MP rozdelila a začala pátrať po podozrivej osobe, aby sa zabránilo páchaniu prípadnej ďalšej trestnej činnosti. Jeden z členov hliadky pátral na Námesti slobody, kde bol oslovený cca šiestimi občanmi, ktorí uviedli, že ich pred Mýtom ohrozovala osoba zjavne pod vplyvom alkoholu a že sa im vyhrážal fyzickou likvidáciou. Táto osoba bola hliadkou MP  zadržaná a podľa popisu bolo isté, že sa jedná aj o osobu, ktorá rozbila zadné vchodové dvere na MsÚ. Z dôvodu, že táto osoba sa odmietla hliadke MP legitimovať a neustále sa hrubo správala na výzvy, aby upustila od protiprávneho konania nereagovala, bola predvedená za účelom zistenia totožnosti a bola jej vykonaná bezpečnostná prehliadka.

Následne bola na miesto privolaná aj hliadka OO PZ v Kysuckom Novom Meste, ktorá u zadržanej osoby vykonala dychovú skúšku. Boli jej namerané skoro dve promile alkoholu. Na základe usvedčujúcich dôkazov sa k danému skutku zadržaná osoba doznala. Vec si na mieste prevzala hliadka OO PZ k ďalšiemu riešeniu.

Ďalšie články z kategórie Krimi

  • Streľba na silvestrovskej párty
  • Drogový díler skončil v rukách polície
  • Pri nehode vyhasol život mladého vodiča
  • Zrazila chodkyňu na prechode
  • Vodič zrazil 10-ročného chlapca