Dnes je: 05. 08. 2021 Meniny má: Hortenzia
Naše Kysuce

Ubytovanie Kysuce

Top linky z Kysúc

Info z Čadce

Osobnosti KysúcTuriec online

Reštaurácia Príma

Nohejbalový turnaja o pohár Horského hotela Hájenka a Obce Makov.

MAKOV - Od roku 2005 siluetu úpätia Javorníkov v časti Makov – Kopanice – Kasárne v areáli lyžiarskych vlekov neodmysliteľne dotvára Horský hotel Hájenka, postavený na mieste pôvodnej Hájenky v prekrásnom slovensko-valašskom štýle.

Uplynulý víkend patril už 7. ročníku Nohejbalového turnaja o pohár Horského hotela Hájenka a Obce Makov. V sobotu 13.09.2014 na otvorenie turnaja nastúpilo 14 mužstiev, čo s nepriazňou počasia donútilo jeho organizátorov presunúť jeho samotný priebeh do telocvične základnej školy a k nej prislúchajúcemu multifunkčnému ihrisku.

Napriek nepriazni počasia sa turnaj tešil záujmu 14 mužstiev z Turzovky, Čadce, Kysuckého Nového Mesta, Serede, Pezinka, Budmeríc, z východu Slovenska a ďalších miest Slovenska.

Po bojoch o športové víťazstvo v skupinách, kedy vykuklo i slniečko spoza zachmúrenej oblohy, sa víťazom turnaja stalo družstvo Kolkáreň Sereď, na 2. mieste skončili chalani z Kysuckého Nového Mesta, 3. miesto obsadilo mužstvo TRIO Sereď a na 4. mieste skončilo turzovské mužstvo.

Ako turnaj skončil, spustila sa silná búrka, ktorá bola bodkou za športovým zápolením. Všetci sa tešili z výbornej organizácie, pekných cien a o zábavu sa po skončení turnaja postarala bratislavská kapela Rock CIRKUS v Horskom hoteli Hájenka.

Tešíme sa na ďalší ročník a dúfame, že k účastníkom turnaja pribudne i team zložený z účastníkov okolostojacich rekreačných zariadení na Kasárňach, uviedli organizátori podujatia.

Ďalšie články z kategórie Šport

  • Vianočná rozlúčka s bazénom
  • 33. ročník Krasňanskej desiatky
  • KHL: Marián Mosor riešil 49 striel!
  • Vzpierači z Krásna excelovali
  • KHL: Favoriti potvrdili predpoklady