Dnes je: 23. 06. 2021 Meniny má: Sidónia
Naše Kysuce

Ubytovanie Kysuce

Top linky z Kysúc

Info z Čadce

Osobnosti KysúcTuriec online

Reštaurácia Príma

Chceš byť ako Godla či Reway?

ČADCA - Tak sa zapoj do Hokejbalovej akadémie pri Kysuckej hokejbalovej únií. Pozývame žiakov základných škôl 2. stupňa (5. - 9. ročník) aj študentov stredných škôl na Kysuciach!

Radi privítame skúsenejších hokejbalistov aj nové tváre, ktorí majú chuť a guráž vziať hokejku do ruky a ukázať s loptičku veľké veci! Stačí, ak máš rád hokej či hokejbal a odvahu čeliť veľkým výzvam - trénovať a vyhrávať.

Hokejbalovú akadémiu podporí a svojimi skúsenosťami a odbornou konzultáciou zastreší Milan Ladiver, Majster sveta seniorov - St. John 2014, Tréner majstrov sveta do 16 rokov - Bratislava 2014 a niekoľko násobný majster Slovenskej republiky v drese Nitrianskych Rytierov.

Ambíciou Hokejbalovej akadémie je vytvárať chlapcom a dievčatám priestor a možnosti športovo napredovať v hokejbale na každej úrovni. Každý je člen tímu a dôležitá súčiastka nášho kolektívu.

Máme ambíciu zložiť  minimálne jeden výber hráčov pre extraligovú sezónu 2015/2016(!)

Máš záujem? Informuj sa na predseda@hbkcadca.sk, 0949 499 631, alebo správou na Facebooku pre Kysuckú Hokejbalovú úniu. Odpovieme a zaradíme ťa do programu. Miesto a čas prvého tréningu sa včas dozvieš v správe. Začíname vo februári 2015. Nepremýšľaj dlho a prihlás sa aj s kamarátmi!

Ďalšie články z kategórie Šport

  • Vianočná rozlúčka s bazénom
  • 33. ročník Krasňanskej desiatky
  • KHL: Marián Mosor riešil 49 striel!
  • Vzpierači z Krásna excelovali
  • KHL: Favoriti potvrdili predpoklady